ПРОЩЕ НЕКУДА ⟩ Эстонская журналистка рассказала, как победила акне

Krasotka.ee
Facebook
Comments
Хеэлиа Силламаа
Хеэлиа Силламаа Фото: Heelia Sillamaa

Несколько дней назад эстонский репортер Хеэлиа Силламаа рассказала в своем Instagram о том, что нашла эффективнейшее лекарство от акне, передает Elu24

По ее словам, от лекарства есть также и побочные эффекты в виде тошноты и головной боли, однако при этом оно быстро и натурально очищает лицо.

«Называется лекарство беременностью, и я надеюсь получить за его рекламу благодарственное письмо от министра народонаселения», – пошутила Хеэлиа. Журналистка призналась, что боролась с прыщами в течение нескольких предыдущих лет и стала гораздо лучше понимать тех людей, чье единственное решение проблемы – макияж.

Неожиданно для всех публикация дошла и до самого министра народонаселения Рийны Солман, которая, в свою очередь, не отшутилась в ответ, а посвятила Хеэлии отдельный пост, в котором выразила свои поздравления и похвалу. 

View this post on Instagram

Tahtsin lihtsalt öelda, et leidsin lõpuks ometi 100% loodusliku ravimi, mis päriselt ka akne vastu aitab. Ravim on kõigile kättesaadav ja hind on ka väga mõistlik. Ainsaks miinuseks on see, et mind ajas see natuke iiveldama, aga see pidi täiesti tavaline ravimi kõrvaltoime olema. Ravimi nimi on rasedus ja loodan selle reklaami eest nüüd rahvastikuministrilt kiituskirja saada? Kui ma aga korraks naljad kõrvale jätan, siis nende piltide vaatamine teeb mulle endiselt haiget. Alates sellest, kui mul paar aastat tagasi akne tekkis, olen ma oma nägu vihanud. Hea meelega jätaks ma need pildid oma telefoni peitu, aga ma tunnen, et ma pean neid jagama. Olen lihtsalt märganud, et Instagramis kipuvad ilma meigita välimust propageerima just need naised, kelle näonahk on veatu. Ja teate kui lihtne on rääkida sellest, kuidas naised peaksid ilma meigita enesekindlad olema, kui su nägu ongi ilma meigita samasugune nagu meigiga. Kahjuks olen ma ise kunagi see perfektse näonahaga targutaja olnud. Aga need ajad on nüüd möödas ja mina ei taha oma südametunnistusele teadmist, et mõni noor tüdruk hakkab oma nägu veelgi rohkem vihkama, sest Instagramis vaatavad talle otsa vaid perfektsed meigivabad näod?

A post shared by Heelia Sillamaa (@heeliasillamaa) on

Facebook
Comments

Ключевые слова

Наверх