Любовь ушла, завяли помидоры: страстный роман Сильвии Ильвес и Пауля Нейцова окончен?

Сильвия Ильвес и Пауль Нейцов

ФОТО: Foto: Promo

Музыканты Сильвия Ильвес (27) и Пауль Нейцовv (25) в начале осени объявили о своих романтических отношениях, пишет Elu24. Сегодня утром Ильвес в социальной сети опубликовала длинный пост, из которого становится ясно, что отношения с Паулем закончены!

Их связала музыка. Совместная работа привела к романтическим отношениям, и Сильвия даже публиковала их мовместные постельные сцены, как когда-то Джон Леннон и Йоко Оно. 

Однако теперь красавица-виолончелистка написала в Instagram: «Должна признать, что нынешний темп жизни, в котором я пытаюсь соединить музыку и любовь к детям, слишком быстр. Я не могу позволить себе новые знакомства, у меня нет времени для себя, я мечтаю о другой любви ... и не только! Я делаю это для себя. И чтобы спасти нас от гибели. Я хочу быть музыкантом и любящей матерью. Да, это решение приянто в одночасье, я испытываю сильные чувства к одному человеку в моей жизни. Мне нелегко сейчас, но я уже поняла, что время лечит, - пишет Ильвес. - Я надеюсь, что мы достаточно сильны с Паулем, чтобы продолжать работать вместе. Общественность, безусловно, будет думать по-своему, что нормально. Проще всего было бы думать, что это какой-то хитрый трюк, пусть так и думают. В моем решении преобладает разум, а не сердце, я страдаю».

Читайте пост Сильвии Ильвес здесь: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Armunud olemine on imeline, lausa õnnelikuks tegev tunne, mis annab lootuse unistada. Paul on vist sama suur unistaja ning julgustab sellega mind taas ellu viima suuri unistusi! Pean omale siiski tunnistama, et praegune elutempo, kus püüan hakkama saada kireva muusiku eluga ning sealjuures veel armastada lapsi,... ei saa ma lubada omale kohtinguid, "oma aega", unistamist järjekordsest võimalikust armastusest,... ja mida kõike veel! Tean, et teen sellega liiga. Jah, ma teen seda, et säästa meid hukatusest. Tahan EELKÕIGE nautida muusikuks ning armastavaks emaks olemist. Jah, see sai nüüd küll üleöö otsustatud ning matan elusast peast tugevad tunded ühe mehe vastu. Mitte, et lihtne oleks nõnda edasi elada nüüd, aga olen üksjagu kogenud, et aeg annab leevendust kõikidele haavadele. Küll aga loodan, et oleme Pauliga piisavalt tugevad, et suudame ka edaspidi lava jagada (kuigi hea meelega annaks õnneks küll mitte veel nii hirmsatele haavadele paranemise aega)! Muusika oli see, mis meid liitis, muusika tõi lootuse armastada, muusika jäägu meid hoidma sõpruses! Üldsus kindlasti võtab ikka oma arvamuse kogu asjast, mis on normaalne muidugi. Kõige lihtsam ja rumalam oleks kelelgil mõelda, et tegu oli mingisuguse trikiga. Las ta siis oli trikk. Või mis tahes kõigile teistele. Ja kui ma nüüd tegin vea oma otsuses, mille langetamisel domineeris mõistus, mitte süda, siis olen ma ise kõige suurem kannataja. (Teenin ära nüüd kohtumõistmise ning pettuvad need, kes lootsid, et leidsin omale viienda lapse isa) #makelovenotwar #ilovetolove #onlytime #knows #why

A post shared by Silvia Ilves - the cellist (@silviailves) on

НАВЕРХ