Каково быть женой бандита? Смотрите в фильме «Вдовы»

Kinozal.postimees.ee
Copy
Обращаем ваше внимание, что статье более пяти лет и она находится в нашем архиве. Мы не несем ответственности за содержание архивов, таким образом, может оказаться необходимым ознакомиться и с более новыми источниками.
Фото: Twentieth Century Fox. / Capital Pictures / Scanpix

История о женах грабителей, погибших при неудачном налете.

Новоиспеченные вдовы берутся сами закончить начатое, разобраться с полицией и конкурентами, а главное — выяснить, кто же подставил их мужей.

Смотрите в кино с 17 ноября. Расписание сеансов и билеты ЗДЕСЬ!

Oscari-võitjast režissöör Steve McQueen («12 aastat orjana») ja menukirjanik Gillian Flynn («Kadunud») toovad novembris ekraanile karmi ja kompromissitu tänapäevase maailma eluolu peegeldava põneviku «Lesed», mille võtmesõnadeks on kuritegevus, kirg ja korruptsioon. Film on juba saanud kriitikutelt palju kiita ning ennustatakse kuldmehikestki.

«Lesed» on lugu neljast naisest, kellel ei ole mitte midagi ühist peale tohutusuure võlakoorma, mille on endast maha jätnud nende kurjategijatest abikaasad. Pinged jõuavad keemispunkti, kui Veronica (Oscari-võitja Viola Davis), Alice (Elizabeth Debicki), Linda (Michelle Rodriguez) ja Belle (Cynthia Erivo) otsustavad saatuse omaenda kätesse haarata ning oma jõud ühendada. Tulemuseks on hulljulge plaan, mille eesmärgiks on tagada endale elu, kus ei pea igal sammul surmahirmus üle õla vaatama.

Teistes osades astuvad üles Liam Neeson, Colin Farrell, Robert Duvall, Daniel Kaluuya ja Brian Tyree Henry.

Apollo Kinodes alates 30. novembrist 2018.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Наверх