Певица из Эстонии поделилась нежнейшим фото с возлюбленным

Reede reipaim päikesekiir! Erkkollane on täpselt lauljatar Tuuli Ranna värv, kes mürgeldab elurõõmsas pundis Öed. Tee meile seda silmarõõmu, kanna seda tooni palun veel!

ФОТО: Erlend Štaub

Певица Туули Ранд опубликовала на своей странице в Instagram нежное фото с возлюбленным Станиславом Деришевым, на котором позирует в его объятиях.

Вместе мы прошли огонь и воду. Ты видел меня в самые жутки моменты, видел мою слабость и падения, но вместе мы смогли cо всем справиться. Я благодарна тебе, что ты не сдался при первом же препятствии, а был всегда рядом, моей стеной, поддерживал меня. Конечно, мы ссоримся, но это жизнь? и мы получаем различный опыт. Спасибо тебе, Стас,

- написала Туули под фото.

Хочу, чтобы весь мир знал о мой любви и надеюсь, что каждый из вас уже нашел или найдет в скором времени такого же хорошего и сильного человека, на которого вы сможете положиться, с кем сможете учиться и развиваться, который укажет вам на ваши слабые месте и поможет это изменить, поможет пройти через все трудности, а также будет вас радовать,

- добавила она.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oleme käinud läbi tule ja vee. Oled näinud mind, mo kõige nõrgematel ja hapramatel hetkedel, kui olen kokku varisenud, samas oleme ka koos palju võite vastu võtnud. Olen tänulik, et sa ei ole kohe esimese takistuse juures alla andnud ega põgenenud, vaid olnud kindel kui kalju ja toetanud mind alati kõiges ja jäänud mo kõrvale. Oleme ka riielnud ja maid jaganud, aga see kõik käib suhte ja elu juurde ning oleme ausad, see käib kõik õppimisprotsessi juurde.. Olen nii tänulik sulle, Stas! Tahangi, et terve maailm teaks sellest ja loodan, et te kõik olete leidnud juba või leiate enda kõrvale sama hea ja tugeva inimese, kellele te saate toetuda, kellega koos te saate õppida ja areneda, kes näitab teile teie enda juures kitsaskohti, mis vajavad veel parandamist ja tervendamist, käia läbi nii eluraskused, kui ka kogeda palju rõõmu, mis kaasneb iga suhtega.. 💙 Aitäh @hintsvisuals hetke salvestuse eest.

A post shared by Tuuli Rand (@windybeachofficial) on

НАВЕРХ